| BokoLello a întrebat:

Bună seara
Cunoaște cineva unde as putea împrumutat o suma mare de banii? Nu mai pot la bănci și la firme precum Provident nu se poate pentru suma pe care am nevoie.
Sunt disperata și risc sa-mi pierd și casa.
Dacă ma poate ajuta cineva.
Va mulțumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apeleaza la parinti, vecini, rude!
Nu te sfatuiesc sa apelezi la camatari, ca de nu-i poti da inpaoi la ziua stabilita, iti rup mainile sau picioarele, ori iti nenorocesc familia.
Dar de munca nu ai incercat sa-ti gasesti?

| BokoLello explică (pentru Violleta2022):

Am cerut peste tot și nu cine ma poate ajuta. Asta este motivul pentru care am și postat pe acest site. Efectiv nu mai am nici o alta soluție din păcate...

| Violleta2022 a răspuns (pentru BokoLello):

Dar de munca nu ai incercat sa-ti gasesti?
Este mai usor si mai onorabil sa-ti iei servici si sa-ti platetsi datoriile, asa cum face toata lumea.

Din pacate pe acest site nu sunt camatari sau bancheri, doar copilasi de la 8 ani in sus....pana la adulti de 80 de ani.

| Maree1 a răspuns:

Cea mai veche meserie din lume.