| TheHunter38 a întrebat:

Sallut, spuneti-mi ceva agentii gen provident, de unde se poate lua imprumut., dar mai avantajoase la provident taxele se ridica la +33%.,
Sau imprumuturile la banci sunt mai avantajoase (ma intereseaza o suma de sub 5000 lei)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imprumutul de la banci este mai avantajos.
Intra pe finzoom.ro, alege imprumutul de consum, introduci datele cerute si afli bancile cu conditiile cele mai avantajoase.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu te legi la cap cu din astea gen provident. Vrei un imprumut cu dobanda decenta du te la o banca

| Wojak a răspuns:

Pai, pentru a afla de unde se ia imprumut ar fi mai bine sa-i contactezi personal la un anumit numar de telefon sau adresa email...Dar totusi nu ti-as recomanda-o pentru ca acum 1-2 ani am luat imprumut in jur de 10.000 de lei acum am dat in rate 20.000 de lei.

| iulian1989 a răspuns:

Intra pe http://creditsay.ro/ si afli despre credite si-ti alegi unul care-ti convine, cel putin eu asa mi-am luat un imprumut de la Ferratum.