| Pepsy92 a întrebat:

Buna seara,
De cateva zile ma bate un gand sa-mi deschid propria afacere, dar ne avand capital, nu stiu exact cam ce as putea sa fac. M-am informat putin si am aflat ca din blogging se castiga ok, dar acum nu stiu cum merge treaba pe acolo. As vrea sa stiu daca bloggingul e o idee buna si daca mai sunt si alte mini afaceri sa le zic asa de unde as putea sa castig ceva banuti.

Multumesc

5 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Mai sunt si alte afaceri. Inspira-te din http://www.Idei-de-afaceri.biz!

| TuguiMihai1 a răspuns:

In blogging este ok...
Pisata din Romania este inca la inceput si este sufient loc.
Trimite-mi un mesaj privat si iti dau un ghid gratuit desptre cum faci asta si asisteta.
Mult succes.

| Vladone80 a răspuns:

Cauta o idee de afacere pe blogul Enciclopedia Afacerilor!

| claudia74 a răspuns:

Uite ceva potrivit: www.munca-acasa.ws

| Heizi a răspuns:

In online e greu daca n-ai experienta sau noroc, citeste seopedia.ro sau cwr.ro sunt forumuri de specialitate in limba romana.