| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa imprumut 4.500 lei de la Raiffeisen Bank, intrand pe site-ul oficial al bancii mi-a fost calculata estimativ orientativ suma pe care va trebui sa o inapoiezi in cazul in care mi se va acorda un imprumut cu dobanda fixa pe o perioada de 10 luni. Aceasta insumeaza 4.911 lei, parandu-mi-se destul de convenabil am decis sa apelez la ajutorul comunitatii TPU :Valoarea totala de plata va fi intr-adevar 4.911 lei sau cu mult mai impanata, daca da cu cat?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu apelezi tu direct la Raiffeisen(nu pe site)? Nu intotdeauna se potriveste cu realitatea.Ai sa te convingi singur(a).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se vor mai percepe ceva comisioane, gen cel de administrare si analiza a dosarului de credite. Oricum, comisionul variaza de la banc la banca, de la tip de credit la tip de credit asa ca cel mai bine contactezi banca

| SimoonaD a răspuns:

Nu e bine sa te iei dupa ce scrie pe site, nu se potriveste deloc.Mergi la banca si vei afla mai multe.