| maricel a întrebat:

Vreau sa ma imprumut de 1000 lei, si nu stiu la care banca este mai convenabil, cu dobanda mai mica. Stie cineva?

5 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Nu o sa reusesti sa iei banii astia...eu am vrut sa iau 1000 euro si mi-au spus ca exista un plafon minim de 6500 lei(alpha bank, BRD, CEC.ing) asta in 2009

poate s-a mai schimbat dar creditele se dau f greu mai ales 1000 lei...si nu iti dau daca nu ai cel putin 6 luni muncite si un contract de munca valabil...

| GicuGagicu a răspuns:

Nu iti da nimeni 1000 lei. doar provident da au o dobanda f mare

| GicuGagicu a răspuns:

Nu iti da nimeni 1000 lei. doar provident dar au o dobanda f mare

| GicuGagicu a răspuns:

Sincer sa fiu nu cred ca iti poti face credit bancar 1000 lei. doar la provident insa stii si tu dobanzile

| Cireașăăă a răspuns:

Eu folosesc bcr si e f. buna!