| hellbound2009 a întrebat:

Buna seara TPU.Doresc si eu parerile voastre in legatura de a-mi deschide o vopsitorie auto, ce costuri sunt pentru o cabina de vopsit, laborator de preparat culori si toate echipamentele..nu trebuiesc neaparat noi, pot fi si second hand..cam la ce investitie se poate ajunge.nu vreau sa fie cine stie ce performanta cu tehnologii din astea exagerate, ceva mai clasic.La ora actuala dispun de 20 de mii de euro insa in timp se mai pot face rost de bani.

1 răspuns:
| 7lrn7 a răspuns:

Nu este o afacere foarte profitabila, este mai mult consumabila daca vrei neaparat ceva de genu poti incerca cu o spalatorie auto succes