| MihaiMihaila a întrebat:

Vreau ca vara asta sa muncesc in Bucuresti. Vreau sa impart pliante ( nu e neaparat ). Am 15 ani, clasa a 9-a. Multumesc pentru ajutor.

1 răspuns:
| ceclau a răspuns:

Daca iti spun ca poti castiga bani online doar jucandu-te ce parere ai?
Daca esti interesat te rog inregistreaza-te aici: http://www.marketglory.com/strategygame/ceclau
si contacteaza-ma pe email pentru a-ti face cunostinta cu jucatorii din echipa noastra care deja castiga din acest joc. Succes!
mateic95@yahoo.com