| anonim_4396 a întrebat:

stie careva in Timisoara unde gasesc de lucru la impartit pliante? va rog mult daca stiti lasa ti mi un id de mess.p.s:am 21 de ani, nu se pune problema ca nu sunt majora.multumesc mult! astept raspunsurile voastre cat mai repede!

4 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna dimineata! Si id-ul tau care este?

| MihaiTT a răspuns:

De ce vrei sa imparti pliante? Doar asta sti sa faci? Altceva nu te-ai interesa?

| anonim_8964 a răspuns (pentru MihaiTT):

M ar interesa si altceva, dar sa fie pe perioada verii.si sa fie ceva mai usor, avand in vedre ca nu am mai lucrat pana acum.stii tu vreo oferta, ceva?

| Ririi a răspuns:

Si eu sunt din Timisoara si vreau sa imi gasesc de lucru, daca reusesti sa afli ceva lasa-mi te rog mesaj cu un numar de telefon sau id happy mersi!