| anamaria82726 a întrebat:

Vreau sa imi iau o paleta de la the boys and berries. Si am vazut ca sunt pe site-ul acela the mekeup shop. Daca il stiti, stiti ca au foarte putin produse. Adica paletele aceastea sunt doua din cate am vazut. Ele in mod normal costa 90 de lei. Cea pe care o vreau eu este 90 si mai e una, este frumoasa si ea si e la reducere 60 costa parca. Faza e ca nu prea stiu de mult timp acest site si voiam sa va intreb, ei au cupoane? Momentan am vazut ca nu sunt. Dar sa atept sa apara? Sau vor baga oare si paleta pe care o vreau la reducere? Intreb fiindca sunt intr-o perioada in care incerc sa economisesc

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare exagerat prețu pentru un produs drugstore. recomand fardurile de ploape, palete ce vrei tu de la make up revolution sau trend it up, raport calitate-preț excelent.