| bubu00011 a întrebat:

Buna! Sunt clasa a 8 a iar dupa examen doresc sa mi deschid o mini afacere cu haine sh pe Instagram...dar nu stiu cum se face plata ramburs(adica se intoarce inapoi curierul la mine cu banii?)si daca platesc transportul dar am mai multe comenzi in locatii diferite, trebuie sa platesc pentru fiecare?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Mai bine trimiți prin poșta română e mai ieftin și surprinzător, ajunge rapid.
Mi-a ajuns mereu în 3-4 zile. Au și ei serviciu de curierat chiar.

3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Si cu cat vrei tu sa-ti vinzi vechiturile pe Instagram, cand la sh se gasesc cu 1 pana la 7 lei bucata?

| Whitesnake99 a răspuns:

Sper ca o sa iti platesti si taxele la stat, altfel n-o sa fie nicio afacere (nici la propriu nici la figurat), o sa fie evaziune fiscala.

| anonimg a răspuns (pentru Whitesnake99):

Când cineva pune o întrebare speră că aceia care îi răspunde îi va fi de folos.
Este bună și critica, dar numai dacă aceasta este constructivă și nu distructivă.