| AnonimulxD112 a întrebat:

Sunt din Cluj si vreau sa fiu distribuitor de pliante/fluturasii. Stie cineva firme care ar fi interesatii? Sau daca cunoastetii pe cineva care a mai distribuit pliante si s-a platit bine...

Răspuns Câştigător
| horia98 a răspuns:

Pai nu se plateste nu stiu cat de bine...dar ai putea sa te interesezi la polus, cora, iulius, billa daca nu au nevoie de ajutor cu impartirea revistelor sau te mai poti duce pe la bingo si sa ii intrebi pe cei de acolo daca nu au nevoie de cineva care sa le imparta fluturasele

| AnonimulxD112 explică (pentru horia98):

Multumesc. O sa ma interesez

1 răspuns: