| dya_4589 a întrebat:

Stie cineva cam cat castiga un distribuitor de ziare/pliante la Kaufland? Stiu ca este in functie de numarul de ziare/pliante distribuite, dar vreau sa stiu o suma.

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Kaufland 200 de lei/luna doar sambata si duminica. Se merita. La Selgros 220 de lei/luna de luni-vineri. Stiu sigur. happy

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Munca multa, bani invers proportional cu munca.

| cretzufinish a răspuns:

Suma aceea pentru Kaufland e pe o anumita zona data la care ai un nr de pliante.

| cocolina a răspuns:

Http://www.distributie-pliante-fluturasi.ro/, vezi si tu pe aici, eu iti spun doar ca nu e o munca atat de usoara pe cat pare:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva cum se numeste firma care distribuie pliantele de la selgros

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita efortul castigi 150 lei pe luna.

| Natanaelos a răspuns:

La 900 de buc pe saptamana cat iei?

| Neaga_Andy_Ionut_1989 a răspuns (pentru Natanaelos):

Cu cine trebuie sa vb daca vreau sa impart pliante

| Neaga_Andy_Ionut_1989 a răspuns (pentru Natanaelos):

Vreau si eu sa distribui la ce nr tr sa sun?