| dyvyana a întrebat:

Buna, sunt in cautarea unui colaborator ce detine magazin fizic, online sau evenimente speciale. Fac lumanari handmade din ceara de soia si as avea nevoie de un colaborator ce ma poate ajuta cu vanzarea lor. Putem sa discutam despre personalizarea lumanarilor ( etichete, recipiente etc) Multumesc.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să întâlnești oameni de afaceri interesați, recomand să pui un anunț pe Piața de la A la Z online la secția afaceri.