| DannielaaaaG a întrebat:

Buna, sunt interesata de un depozit second hand de haine unde sa pot sa mi selectez singura marfa. ( din cate stiu pana acum exista doar in afara tarii). Multumesc

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, asa este, depozite care vand marfa engross, sunt numai afara dar nici acolo nu te lasa nimeni sa selectezi tu marfa.

| DannielaaaaG explică (pentru Violleta2022):

Am pus intrebarea asta tocmai pentru ca am auzit de la cineva care are magazin sh ca se duce intr-un astfel de depozit si isi alege sigura marfa, chestia e ca nu vrea sa spuna unde mai exact, motivu ar fi ca ea a cautat f mult pana sa gaseasca si nu vrea sa de-a informatia asa usor.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DannielaaaaG):

Minte! Asa ceva nu face nimeni, ca raamne cu marfa nevanduta, de caeea se pune ins aci si se vinde la gramada, ca sa nu selecteze nimeni nimic, ca ramane cu marfa nevanduta.
Faptul ca nu vrea sa-ti spuna de unde merge acea persoana si selecteaza, este inca un motiv in plus sa intelegi ca minte, ca altfel nu ar avea motive sa ascuda asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici eu nu am auzit la noi de așa ceva. doar de magazine sh.

| Furnicuta000 a răspuns:

Pai exista depozitie unde se vand pe categorii in functie de calitate adica grad de uzura sau daca sunt de firma si in functie de obiectul de imbracaminte gen haine dama de iarna, haine copii de iarna.
Mai selectivi de atat nu pot fi pentru ca altfel ar fi magazin nu depozit

| Standt a răspuns:

La depozit se vinde en gros. In saci. Nu poti sa-ti alegi marfa.
Stiu un depozit in orasul meu. Ei o triaza in sensul sa nu fie carpe de nefolosit printre haine. Sa fie haine bune. Dar nu poti alege ce-ti place tie. Asta o faci in magazin.