| Diva a întrebat:

Stiu ca e o intrebare absurda dar de dimineata caut pe net o poza si nu o gasesc ma gandeam ca poate ma puteti ajuta voi. Zilele trecute am gasit pe net o poza cu un "flacon de medicamente" alb iar "pilulele" erau galbene cu niste fete zambitoare.Multam fain pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| Z0n a răspuns:

Cumva poza este aceasta?
http://3.bp.blogspot.com/......+pills.jpg

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Pentru cei obisnuiti sa le foloseasca intrebarea pare copilareasca. In termeni medicali e un amestec de MDMA (amfetamina), ketamina, difenil-dramina si drakku stie ce alte 'amine' mai salasluiesc pe acolo... Popular i se zice ECSTASY si gasesti destule referiri pe net, daca stii unde sa cauti. Pazeste-te singura, pentru ca nimeni altul nu are cum sa te pazeasca de tine insati! Sanatate!