| denisa1096 a întrebat:

Sunt reprezentant la oriflame si vreau sa stiu daca pot da o comanda daca n am platit o pe cea anterioara? Va intreb asta deoarece eu tot timpul dau bani pe factura celui care m a inscris si vreau sa fiu sigura ca plăteste ca sa nu ma trezesc mai târziu cu probleme!

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca nu a fost platita factura anterioara, normal ca nu-ti va fi onorata alta comanda.

| psawyer a răspuns:

Eee acum ti-o plateste iti dai seama... Mai bine ce nu poti sa ti-o platesti tu?

| denisa1096 explică (pentru psawyer):

Pai nu stiu cum pentru ca ea mi a spus ca sa i dau ei banii ca o plăteste ea.

| psawyer a răspuns (pentru denisa1096):

Eu sunt reprezentanta la Avon si o platesc la banca. Te duci pur si simplu la BCR cred si intrebi acolo. Daca ti-a zis sa-i dai ei bani ca plateste ea cam e ceva necurat la mijloc. Incearca sa o platesti singurawinking :*