| pog1711 a întrebat:

Știe cineva dacă codurile Paypal de la Selfpay se pot folosi pe un cont fără card sau cont bancar? Dacă da, din ce meniu? Îmi poate reveni drept Paypal balance direct? Sau trebuie neapărat card?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Contul de paypal functioneaza doar daca este legat de un credit card, sau un cont bancar si a fost in prealabil verificat si validat de Paypal.
Balanta din Paypal nu te ajuta cu nimic, atata vreme cat nu o ai legata de nici un cont bancar, deoarece paypalul nu este 100% functional, neputand sa faci plati din el, chiar daca ai bani in balanta.