| JustCC a întrebat:

Bună! Știe cineva o modalitate prin care aș putea face bani online de acasă? Ceva serios.
Spre exemplu îmi place foarte mult tehnoredactarea.
Exclus revistele care vând produse...

6 răspunsuri:
| MihaiSpeedster a răspuns:

Poti sa fa i freelancing. E-lance.com, upwork.com, sunt portaluri unde gasesti proiecte oferite, si licitezi cu plata pe care o vrei. Nu stiu daca exista si vreun site romanesc similar

| Brizbriz a răspuns (pentru MihaiSpeedster):

"This site can’t be reached
Check if there is a typo in e-lance.com.
If spelling is correct, try running Windows Network Diagnostics.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN"

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru Brizbriz):

Scuze. Elance a devenit upwork.com. Cauta pe google Freelance exchanges. Fiverr mai era.

| Brizbriz a răspuns (pentru MihaiSpeedster):

Aha, da, merci

| luminitzamaria2008 a răspuns:

Hustlers university de la top g