| powergirl a întrebat:

Stie careva vreau job care sa il fac de acasa? am cautat pe pe net da sa ma inscriu sa vand produse nu am la cine sa umblu cu ele nu am timp, altceva daca s-ar putea sa fac de acasa stie careva?

15 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu o să găseşti.Tot ce se spune este ne adevărat.

| MihaelaDart a răspuns:

Poti face si de pe internet facandu-ti reclama unde esti inscris ca reprezentant, precum pe forumuri ori site-uri cu anunturi. Cu toate ca trebuie sa insisti facandu-ti reclame.

Daca te pricepi la o materie, poti da meditatii.

Daca esti creativa poti sa faci ceva creat manual, precum bijuterii, origami, tablouri etc, facandu-ti un blog si la randul tau iar reclame pe diverse forumuri, cautand targuri handmade din orasul tau sau din jurul tau (in ultima perioada au aparut fff multe) si participand la discutii si invatand de la alte fete trucurile in handmade pe forumuri.

Succes!

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Nici macar nu sti sa scrii, si vrei sa faci bani stand acasahappy

| powergirl explică (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

Ce nu am scris bine? desteptule

| powergirl explică:

Mersi

| CM7YRE a răspuns (pentru powergirl):

Cu placere happy E o metoda, esti libera sa o-ncerci sau nu daca doresti, dar ajuta catusi de putin.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu prea gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joburi de facut acasa :-? Cauta pe net ceva aici http://www.bani-net-azi.ro/

| pisicutzamik a răspuns:

Poti cauta pe net sa faci publicitate online, se castiga bine

| costan a răspuns:

Aici gasesti multe oferte, totul depinde de tine si cat de mult vrei sa te implici, se castiga bani de acasa: http://www.bani-net-azi.ro/

| hotdesire a răspuns:

Poti testa software de acasa

| stoica1 a răspuns:

Poti vinde produse AVON ORIFLAME...

| Daniela_Irimia_1985 a răspuns:

Uite aici niste idei de job-uri pentru acasa :) http://www.catalog-cursuri.ro/......a-458.html

| Internet4G a răspuns:

Te salut.Personal, de 1 an jumate dezvolt un proiect foarte ambitios in domeniul telecomunicatiilor, si are perspective uriase. Se poate lucra atat part time cat si full time.
Daca te-ar interesa si pe tine ceva, te astept sa vorbim in messenger.
Id: achetrus
Salut!