| Th3Li0N a întrebat:

Buna tocmai mi-am luat un laptop de pe okazii cu 550 ron dar persoana aia are 97, 67% calificative din 59 unul i-a dat negativ dar ala are contul suspendat deci are 100% calificative. Coletul imi ajunge maine sau poimaine.M-a sunat am vorbit cu el pare a fi un om de treabaOare o sa fie totul ok? Si nu o sa primesc teapa?

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Sa ma anunti si pe mine daca ai primit coletul, sunt curios, si eu ma gandeam sa cumpar ceva de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu era normal sa intrebi asta inainte de a face comanda? Acum, nu ai decit sa astepti coletul si vei afla. Ar fi bine daca ne-ai spune si noua rezultatul. Asta, pentru ca sa invatam si noi din pataniile altora, nu pentru altceva. Iti doresc sa fie bine.

| Th3Li0N explică (pentru anonim_4396):

O sa te anunt stai linistit.Dar am putine emotii ca eu mi-am vandut pc-ul si chiar am nev urgent de un laptop sau pc!

| mnthseby a răspuns:

O sa fie in regula. te rog sa imi spui si mie daca intri in posesia coletului.

| DunareClaudiu a răspuns:

Nu iti fa probleme, eu cumpar des de pe okazii doar de la cei cu calificative minim 90% pozitive si nu am avut niciodata probleme, ultima achizitie a fost o unitate pc in valoare de 1100 lei si totul a fost in regula.In cei 550 ron este inclus si transportul?

| Th3Li0N explică (pentru DunareClaudiu):

DA si laptopul este Dual core 2, 4ghz, 4gb ram, 250hdd, placa video nVIDIA de 256mb 64bit sper sa ruleze ori ce joc cu 256mb

| DunareClaudiu a răspuns (pentru Th3Li0N):

Ma gandeam sa nu ai surprize cu banii la primire, atunci totul e ok.

| Th3Li0N explică (pentru DunareClaudiu):

Daca este mai mult ii zic ca ma duc dupa bani si nu ma mai duc sa il ridic! Si coletul merge inapoi la omul ala