| Th3Li0N a întrebat:

Buna tocmai mi-am luat un laptop de pe okazii cu 550 ron dar persoana aia are 97, 67% calificative din 59 unul i-a dat negativ dar ala are contul suspendat deci are 100% calificative.Acolo scrie ca este vanzator silver! Coletul imi ajunge maine sau poimaine.M-a sunat am vorbit cu el pare a fi un om de treabaOare o sa fie totul ok? Si nu o sa primesc teapa?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti sigur daca o sa fie ori nu teapa. Cel mai probabil, daca este asa cum spui tu, n-o sa fie.

| Dismally a răspuns:

Daca are peste 50 de calificative majoritatea pozitive atunci este serios, sa nu cumperi de la cei care nu au calificative, este riscant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparent e ok. happy Sigur 100% vei fi după ce-l ai în mână. big grin

Să-l folosești sănătos!

| Th3Li0N explică (pentru anonim_4396):

Mersi,maine fac o vizita la posta sa vad daca mi-a sosit si te anunt eu.

| Florincrap a răspuns:

...nu stim. Daca vei lua teapa, depune o reclamatie (preferabil la Politie) prin care il acuzi pe vanzator de inselaciune (inselaciunea este infractiune).

| CBits a răspuns:

Nu are treaba stai linistit, in orice padure mai trebuie sa fie si o uscatura...in cazul celui negativ