| alina0 a întrebat:

Acum doua saptamani mama a dorit sa retraga o suma de bani de la un bancomat CEC, banca la care era arondata era Raiffaisen dar era mai apropiat bancomatul CEC. Problema este ca atunci cand a retras suma s-a intrerupt curentul cardul l-a primit dar banii nu, dupa cateva ore ne-am intors iar in contul ei nu mai erau bani. Am tot sunat de doua saptamani cand la cec cand la raiffaisen ni se tot spune sa asteptam. Am sunat la Bucuresti la ambele banci si cica se analizeaza situatia. Ati mai avut cazuri similare? Oare va mai recupera mama banii? Va multumesc frumos!

1 răspuns:
| DoarImpreuna a răspuns:

Pai Elisa degeaba suni. Scrie la OPC la Raiffeisen si la CEC (desi CEC-ul nu e vinovat) cere numere de inregistrare si aşa ai sperante altfel cu telefoanele e 0. Succes.