| Andreeaelenaandreea34 a întrebat:

Buna TPU ...am 20 de ani si as vrea sa imi deschid o afacere sau un proiect.dar nu stiu cu cine sa iau legatura sa ma ajute cu cateva informatii sau cu tot proiectu...ma ajuta cineva care a facut un proiesct pentru mica afacere?

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Buna, ma bucur sa aud ca sunt tineri care de a o varsta frageda se apuca de afaceri. intrebarea mea este in ce domeniu vrei sa prestezi? conteaza mult pentru ca asta vei face cel mai mult timp, deci trebuie sa iti placa. dupa ce ai ales domeniul te interesezi de un inginer in domeniu, care te ajuta si cu informatii si poate sa iti faca si proiectul, contra cost evident.
mai trebuie sa stii ca trebuie sa dispui si tu de o parte bani sau de bunuri materiale pe care le vei folosi in afacere.
succes.

| Andreeaelenaandreea34 explică (pentru florinflorescu):

As vrea o covrigarie ceva sa am cu ce ma ocupa nu stiu unde dau de inginer sad am mai facut pentru tata cu animale si mi l a respins de 2 ori si mie si mamei si la mai multi trebuie un inginer bun de asta nu stiu unde o sa gasesc

1 răspuns: