| Daei a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor...am vorbit cu cineva de pe Okazii si trebuie sa facem un schimb. eu ii trimit 2 telefoane Samsung iar el imi trimite un iphone. ideea este ca persoana are 99.81% din 1225 de calificative ceea ce m-a facut oarecum sa cred ca nu este teapa, si cica este un magazin de fapt. Dar ceva dubios a fost ca nu mi-a zis adresa mi-a zis sa trimit la sediul fan courier. Ce pot face?sad Cele 1225 calificative nu sunt degeaba dar nu pot risca nici sa ma trezesc cu o caramida in pachet iar eu sa fi trimis 2 telefoane.

3 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Eu am patit-o de pe Okazii, fiind vorba de un telefon.
Tot asa, avea el ceva calificative bune.
I-am trimis vreo 200 de lei si am primit unul de jucarie. laughing
Bineinteles ca tipul isi schimbase peste noapte numarul de telefon si nu am avut cum sa dau de el.

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Eu zic sa nu faci schimbul. Din prima m-am gandit "Cine ar schimba un Iphone pe un Samsung?"
Nu stiu, eu nu sunt experimentata cu Okazii si nu vreau sa dau sfaturi gresite dar eu nu as face schimbul.

| unknownn a răspuns (pentru JeSuisAnonyme):

El da 2 telefoane Samsung nu unulstraight face
Fa diferenta.