| Dulcinea a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Unde pot gasi un loc de munca pe vara in Brasov? Orice happy.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand sa fi majora de la 18 ani in sus apoi te duci la ajofm si acolo vezi ce ti se potriveste tie.

| Dulcinea explică (pentru mgtow):

Ce anume e ajofm? si nu..nu am 18. am 17 dar o gramada de prieteni deai mei s-au angajat!

| mgtow a răspuns (pentru Dulcinea):

Agentia judeteana pentru ocuparea fortei de munca. Poate aia au avut relatii sa intre la munca dar daca nu ai o legatura de unde incepi ca sa te angajezi pe cale neajutorata trebuie sa fi majora. Vorbeste cu ei sa te ia si pe tine daca iti sunt prieteni.

| erasier a răspuns:

Caut o femeie, ajutor in Fast Food. Program: 5 ore. Pentru detalii apelati numarul de telefon: 0746163729 incearca aici dacanu ai rezolvat asta e id meu erasier_bug mai cauram k?

| erasier a răspuns (pentru erasier):

Sa nu-i spui ca este doar pe timp de vara