| Cerasela18 a întrebat:

am nevoie de parerile voastre.ce se intampla daca nu platesc o factura la avon? O prietena de-a mea la fel nu a platit nici ea si nu i s-a intamplat nimic asta fiind acum 2 ani cu exceptia anumitor plicuri prin posta dar in rest nimic.

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Te pot da in judecata sad

| agnessme a răspuns:

Daca esti membru avon vei superta cheltuielile de transport. Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas