| ramoncyta1234 a întrebat:

Buna fetele! Am o întrebare.am o prietenă care este reprezentanta avon si ultima oara cand si.o platit factura a fost in octombrie suma de 450 lei apoi a fost sunată ca trebuie sa plateasca suma deși stia ca a platit.o.nu stie ce sa întâmplat si unde o ajuns suma ca tot primeste notificări si plicuri acum de la recuperatori.ea a sunat atunci coordonatoarea deoarece a vazut in neregula ca in loc sa plateasca pe - o platit pe + este posibil ca banii sa fii ajuns la ea? Deoarece cand a sunat coordonatoarea nu mai raspundea si o plecat si din tara.ce sa faca? Este posibil sa ajunga recuperatorii acasă? sau nu se intampla nimic? Astept rasp de la reprezentante sau fete ce au patit_o.din pacate chitanta nu o mai are.ca ia luat casa foc la fata respectiva

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui cum a platit. In orice caz trebuie sa existe un exemplar al actului de plata si acolo unde a platit si poate obtine o copie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Pai asa aveam si ru cunostinte care s-au apucat de a fi reprezantant la Avon, si si-au luat teapa dintr-asta. Mai, mai, mai fetelor, chiar alta treaba nu puteti avea? Gasesti cate cosmetice si chestii de care vrei aproape oriunde. Dar, uite cum Avon isi gaseste fraieri. Sa ai o seara frumoasa.