| OrdinaryGirld a întrebat:

Am nevoie urgenta de un raspuns:cum pot sa dau restart la chatul meu de pe xat? Si inca ceva cum pot sa pun radio si imagini? Va rog frumos cine stie sa lasa raspuns, dar nu vreau raspunsuri din alea intra in setari si da restart, niste raspunsuri mai detaliate pentru ca nu ma pricep.Promit sa dau fundita la cel mai rapid raspunswinking scuze d categorie

1 răspuns:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Reset...nu restart. Ai sub chat Edit Events Message Inappropriate
Apasa pe Edit - bagi parola bla bla si pe pagina respectiva ai si ''reset chat box''