| AlexG98 a întrebat:

Salut! Am o extindere de cont la bt de 9000 de lei...in cat timp trebuie sa pun suma la loc pe card? Daca nu reusesc sa ating suma de 9000 de lei inapoi pe card...platesc dobanda lunara la infinit? Sau e un termen limita in care trebuie sa pun banii la loc?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiecare bancă are regulile ei. Ele sunt încrise în contract. Trebuis să restitui un procent din credit lunar, pe partea neachitată se aplică dobândă.

| AlexG98 explică (pentru sadrian46):

Nu ma ajuta cu nimic raspunsul tau...ma intereseaza un raspuns concret la ce am intrebat