| Jiuewafa a întrebat:

Am o mare problema,sper ca ma puteti ajuta.
Mi-am facut o pagina de facebook acum mult timp, sperand ca pot castiga ceva bani.am fost activ pe pagina vreo 2-3 saptamani, apoi m-am lasat.acum m-am apucat iar,dar problema e ca nu mai pot strange bani, indiferent de cate like-uri primesc.cred ca e din vina mea,deoarece atunci cand m-am lasat de pagina,am ublat nu mai stiu pe unde si am blocat accesul la card, iar acum nu stiu unde trebuie sa intru sa primesc iar bani.
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| RaduRobertRO a răspuns:

Sa primești bani pentru ce? Pentru like-uri nu se primesc bani, singura metoda de care am auzit sunt instant articles. Ai setarile in contul tau de FB [ din cate stiu e la sectiunea de business ].