| Mileeee98 a întrebat:

Heiii, mi-am facut acum cateva lunii o pagina pe facebook, dar nimeni nu e activ. In fiecare zi intru si postez cate ceva, si nimeni nu face nici o miscare. Ma puteti ajuta, va rog?

3 răspunsuri:
| ladybug17 a răspuns:

Noi te-am ajuta cu mare drag, dar avem nevoie de un link, ceva, cum altfel sa gasim pagina ta! happy

| basik a răspuns:

Uite, trebuie sa-ti bagi mai multi prieteni cauta multi prieteni si atunci o sa ai activitate big grin funda?

| deediana a răspuns:

Fa publicitate mai multor pagini si la randul lor iti vor face si ele tie ..Sau pune poze amuzante...