| Alexa00001 a întrebat:

Am si eu o urgenta... crying( trebuie sa plec in cateva zile din tara crying( spuneti-mi si mie cum pot sa fac rost de 200 de € doar in cateva ore...
Este urgent crying(

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca as stii cum sa fac 200euro in cateva ore acum as fi milionara...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imprumuti de la cunoscuti, e singura varianta

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu stiu, dar daca aflii zi si mie.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu cred că o să reușești să aduni această sumă în cateva ore.

| Alexa00001 explică (pentru FemeiaPisică):

Dar in 4 zile as putea sa ii strang?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Alexa00001):

Depinde cât de mult îți dai silința.
Încearcă să vinzi obiectele care nu îți trebuie. Fă treabă în schimbul unei recompense. Nu contează dacă primești puțin, trebuie să ai răbdare.

| Laviniargint96 a răspuns:

Du-te la strada! laughing

| izabela202020 a răspuns:

Nu este cea mai buna solutie...dar vinde ceva care nu iti mai este util

| GarofitaParfumata a răspuns:

Sunt singura care a citit asta si crede ca tu vei fi arestata in cateva ore si ca strangi banii sa fugi din tara?