| Chiforescu_Marius_1997 a întrebat:

Am o utilitara T4 de 1 tona. Ce as putea face cu ea sa castig ceva banuti. Astept ceva idei. celei mai bune idei dau funda

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

De ex. in parcare la dedeman mai sunt care cumpara cate ceva si nu mai asteapta masina lor cateva zile, ii duci si...ies banutii.la fel la depozite materiale constructii, in obor-scanduri, una, alta...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la o firma de transport marfa. Poate au nevoie de serviciile tale.

| William a răspuns:

Poti sa faci contrabanda cu tigari sau sa o duci la fier vechi.

| whattt a răspuns:

O vinzi sau faci transporturi

Răspuns utilizator avertizat