| curious01 a întrebat:

Ce as putea cere unei bune prietene în caz ca castig la un pariu? O îmbratisare, un sarut, niste cuvinte dragute, astept idei.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

O imbratisare si un sarut.

| TheNigga a răspuns:

Pai varianta cea mai potrivita trebuie sa o sti tu, avand in vedere ca iti este buna prietena. Tu o cunosti, noi nu. Tu ar trebui sa stii. Daca vrei o relatie nu ezita sa ceri un sarut sau macar unul pe obraz, sau de ce nu, propune-i ca daca vei castiga ea sa te accepte ca iubit.
Daca vrei sa ramana lucrurile asa atunci cere-i sa-ti faca o favoare sau altceva in beneficiul tau.
Daca vrei o relatie cu ea NU FI TIMID. Asta se aplica la TOATE fetele. Daca nu ma crezi esti liber sa le intrebi in real cat si pe site.

| annonim677 a răspuns:

S-o pipai pe fund.

| Andidaniel a răspuns:

O imbratisare daca sunteti prieteni buni.
Daca vrei ceva mai mult si ea nu stie, iti sugerez sa ii spui asta INAINTE sa ii spui ca castigi la pariu.

Răspuns utilizator avertizat