| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Am pus la vanzare o geaca si cineva vrea sa o cumpere.Eu sunt din alt judet fata de persoana respectiva si as vrea sa i-o trimit prin fancourier.Imi spuneti va rog, cat costa transportul si tot ce trebuie sa fac pentru a putea trimite coletul de destinatar cu curierul?

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Cel mai bine suni la call-center, maine. Depinde si de locatia de unde este respectivul. Daca nu are in orasul lui o agentie FanCurier, stiu ca se plateste pe km.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ieftin cu Poșta română. Dacă trimiți prin curier rapid să ai în vedere că se plătește și transportul mărfii și transportul banilor, deci ar fi echitabil să plătească el marfa, iar tu banii pe geacă când îi primești de la curier.

| antoniaidk a răspuns:

Mergi la Cargus, îți pui geaca intr o cutie și spui ca destinatarul plătește transportul care e Aproximativ 17lei

| NathanAl a răspuns:

Cel mult 25 de lei happy