| CrAnIo a întrebat:

Daca ar putea cineva sa-mi spuna daca mi-as putea scoate o chitara sau doua la vanzare online? Pretul/Preturile variaza intre 250 si 600 RON. As vrea sa stiu si daca o pot trimite prin posta unui eventual cumparator din alt oras/ judet si cat ar costa transportul.

Răspuns Câştigător
| Orte95 a răspuns:

Incearca www.okazi.ro -e un site de vanzari online (poti deschide si o licitatie pentru ce vrei sa vinzi). Poti trimite prin posta sau prin curier rapid (la alegerea ta si a cumparatorului).

Sper ca te-am ajutat cu ceva
Funda :D?