| Kate1828 a întrebat:

Bună! Dacă trimit un colet cu plata livrării către destinatar eu mai trebuie să plătesc ceva? Dacă vreau ca curierul să vină acasă să ia coletul mă costă?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

De obicei coletul trebuie dus la sediul lor si acolo trebuie sa dai datele tale, datele destinatiei, poti opta sa plateasca cel caruia ii trimiti. Nu stiu daca se poate ca curierul sa vina la tine apoi la usa sa intocmiti aceste acte dar daca accepta sigur va fi contra cost, adica vei plati si tu si cel caruia ii trimiti!