| Veraadelina09 a întrebat:

Am si eu o problema cine ma poate ajuta in aceasta problema ofer 150 Ron! Am nevoie de o viza de flotant in Bucuresti pentru obtinerea permisului de conducere! Este o chestiune foarte simpla proprietarul apart.casa etc. merge impreuna cu mine la evidenta populatiei si declara ca ma ia in spatiu doar pentru o scurta perioada cateva zile. Evideent ca nu o sa locuiesc acolo! Ma puteti contacta la nr. de tel 0733382668 Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

Sunt o gramada de muritori de foame1 Succes.

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti raspund sa nu te descurajez dar problema ta este delicata evident sa te ajute dumnezeu sa te ia cineva an spatiu dar probleme revin celui ce te ia an spatiu daca antelegi sunt anumite chestii de care el o sa raspunda poate daca ai ceva banisori te ia cineva