| Stefan_Bogdan_Patrascu_1999 a întrebat:

Buna tpu.Am un cont de paypal pentru ca nu pot sa am un card de credit, si un prieten mia trimis niste bani.Dar paypal nu ma lasa sa ii cheltuiesc pentruca nu am card de credit. Puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi sau un card de credit gol? Multumesc anticipat si funda

3 răspunsuri:
| MarianAsh a răspuns:

Poti sa cumperi bunuri sau servicii platind direct cu paypal.

| untu a răspuns:

Puteai sa spui prietenului tau de problema asta si putea sa trimita niste bani prin mandat postal! Ce mare lucru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la o ruda majora care are drept de card si isi face unul ep numele lui pentru tine.Nu am cum sa te ajut altfel.