| StefaNnB a întrebat:

Buna TPU as dori o metoda te facut bani (online) care sa plateasca suficient cat sa merite.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Momentan nu se pot face bani sa te satisfaca financiar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona, eu joc de ceva luni si deja am facut ceva bani = referali si alte chestii care valoreaza destul de mult, dupa 5 luni ai sa vezi ca o sa castigi mult mai bine decat prostiile alea de clikuri.Bafta!

| andreo92 a răspuns:

Iti recomand sa incepi cu marketingul afiliat. (cauta pe google ce inseamna asta si cum functioneaza)
La inceput nu o sa faci bani multi, dar pe masura ce trece timpul si inveti lucruri si castigurile o sa fie pe masura.

| RobertoTo a răspuns:

Videochat

| adela911 a răspuns:

Http://www.bluediamond.ro/invitatie/1019762 iti faci cont si vinzi online suplimente si tot felul de produse, daca mai inscri si alti oameni primesti bani la fiecare comanda care o fac ei

| Magrendo a răspuns:

Metode sunt multe, dar din nimic nu vei face multi bani, trebuie sa investesti iar apoi sa scotiwinking Daca vrei iti ofer eu cateva site-uri de acest tip. Adreseaza-te pe valentinursu. ursu1@gmail.com

| D0r3l a răspuns:

MarketGlory.http://www.marketglory.com/strategygame/Trynda1.Eu iti recomand MarketGlory pot sa faci un profit frumusel dar nu peste noapte.