| eu_2619 a întrebat:

As vrea sa pun pe you tube o melodie compusa de mine, dar nu stiu cum.Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

O pui sub forma de clip (in movie maker de exemplu), iti faci cont pe youtube dupa care ii dai upload la filmulet
succes!batting eyelashes

| lifeForJesus a răspuns:

Incearca tonguehoto Story 3 for Windows ca sa faci filmuletul si pe urma il pui pe youtube!

| mariuss a răspuns:

Iti trebuie cont pe youtube(am eu) daca vrei te pot ajuta.trimite-mi id-ul tau preintr-un mesaj pe TPU si te ajut eu cu placerewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu daraga pui sub forma de clip movie makker exemplu si si iti faci o adresa pe yotube si apoi pui filmuletzu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Hyper Cam eu il folosesc si merge foarte binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da