| ionescuandrada2000 a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa strang niste bani ca sa merg in tabara la mare si sa-mi iau un tel. nou.Imi trebuie 3000 lei (30 de milioane in bani vechi).Cum sa strang acesti bani? Dau funda+vot!

5 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

La 13 ani nu te angajeaza nimeni legal suma pe care o vrei este destul de mare si pentru un adult... ai putea strange acesti bani daca ai avea cunostinte avansate de calculatoare sau/si programare lucrand ca freelancer. Altfel ...slabe sanse

| Dismally a răspuns:

Ce stii sa faci?

| robi1990 a răspuns:

Intrebarea ai pus-o de 100 de ori ai 13 ani n-ai cum sa faci atatia bani, numa daca aduni 4 ani de alocatie!

| ionescuandrada2000 explică (pentru robi1990):

O pun de 100 de ori deoarece nimeni nu-mi da raspunsul pe care il doresc!
Si ce-ai cu mine? Daca nu stii cum sa-mi raspunzi la intrebare, taci din gura! Lasa-ma in pace!

| suntserios a răspuns (pentru ionescuandrada2000):

Normal ca nu iti da nimeni raspunsul pe care il doresti, pentru ca ceea ce doresti tu este imposibil., daca ar fi atat de simplu ca un copil sa faca 3000 ron la 13 ani am fi toti bogati acum.