| Syrten a întrebat:

Buna TPU!
Ati comandat vreodata se pe Sizeer? Am comandat o pereche de sneakers Timberland dar din ce am citit pe un forum de recenzii majoritea sunt negative, imi puteti spune care a comandat daca vin ok produsele?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| renaene95 a răspuns:

Eu comand în mod regulat de pe https://sizeer.ro și mereu am fost mulțumită. Cred că recent am cumpărat o bluză, deci nu doar pantofii sport sunt de bună calitate, hainele la fel.

| Syrten explică (pentru renaene95):

In cat timp de la plasarea comenzii ajung produsele? Nu am primit decat factura in format pdf si nici o informatie in plus