| badboydan96 a întrebat:

Bună happy sunt elev in clasa a XI-a si as vrea sa-mi gasesc un loc de munca de acasa pentru ca am nevoie de bani prefer ceva online si as vrea sa ma ajutati sa gasesc asa ceva... poate ca munciti online si ma puteti ajuta.va rog!: (

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibilitati online sunt, dar trebuie sa si stii ce faci, daca iti inchipui ca scoti bani de pe click uri i ati gandul, insa daca stii lucruri seriose gen programare, webdesign, seo, afiliere alta e discutia

| badboydan96 explică (pentru suntserios):

Sunt la prfil de mate info intensiv info si ma descurc dewstul de bine cu programarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlogger