| iulyrapidistu a întrebat:

Buna TPU Cum pot sa fac bani fara sa depun mult efort?

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Fara sa depui un minim de efort (sa te implici cel putin 2 ore pe zi) nu poti castiga bani. Acum viziteaza urmatorul site si invata cum sa castigi bani adevarati pe net: http://www.bani-net-azi.ro/

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Joacă la loto-dacă ai noroc!
Fură-dacă ai îndemânare!
Împrumutăte-dacă ai la cine şi credibilitate!
Duci bijuteriile familiei la amanet-dacă ai tupeu!
Făte politician-dacă ai papagal şi ştii să minţi
Sau munceşti cinstit -dacă esti fraier

| DDCC a răspuns:

Păi poți să joci la loterie(însă nu să joci atât de mult să-ți cheltui toți banii, vorbesc aici doar de norocul omului în rest nu-ți recomand), sau dacă ai o idee genială de vreun nou produs ce ar fi util oamenilor sau ceva program, ceva în legătură cu asta, în special dacă îți va veni vreo idee în timp ce ești relaxat(când ești stresat doar te vei chinui fără folos). NICIODATĂ să nu încerci jocurile de noroc deoarece ele doar te atrag în capcana lor sunt ca drogurile, odată ce ai gustat din ele nu le mai lași cu una două și îți pierzi toate valorile astfel, toate calităție, intri în procesul de dezumanizare. Una e să fii după goana banilor și una e să îți vină o idee de la sine, o idee bună ce ar ajuta oamenii. Sfatul cu jocurile de noroc ți-l dau prietenesc deoarece știu ce probleme creează, sunt doar vicii, cunosc și exemple. Deci, doar relaxează-te gândindu-te că o idee originală va face mai mult decât o mie creată în stres. Acum ți-am dat exemple de eforturi mici, deoarece când muncești fizic ori intelectual depui eforturi. Numai bine!

| ionutstar a răspuns:

Ti-as sugera sa pui acest ID: ionutzionuts@yahoo.com in lista ta si s-ar putea sa ai o afacere de viitor destul de profitabila.