| Dynamoo a întrebat:

Buna TPU cum pot scoate bani din pay safe card doar cu codul acela fara cont

Răspuns Câştigător
| sangerosulel a răspuns:

Am inteles ce zici, NU cred ca se poate dar merita incercat. Du-te la un magazin unde se vinde si intreaba acolo. Repet nu cred ca se poate.

2 răspunsuri:
| sangerosulel a răspuns:

La ce te referi ca nu am inteles. Mergi la magazin, cumperi paysafe si intri pe net frumos si iti cumperi ce vrei online. Acolo iti cere doar pinul(codul) de pe bon.

| Dynamoo explică (pentru sangerosulel):

Nu de exemplu cineva ia un pay safe card de la magazin si imi trimite codul acela mie de pe bilet, si intrebarea era daca pot sa ma duc si eu la un magazin apropiat cu codul acela sa-mi dea bani fara sa am vre un cont sper ca ti-ai dat seama dau funda daca ma inveti cum poate cineva sa-mi trimita bani prin pay safe card MULTUMESC!

| sangerosulel a răspuns (pentru Dynamoo):

Am inteles ce zici, NU cred ca se poate dar merita incercat. Du-te la un magazin unde se vinde si intreaba acolo. Repet nu cred ca se poate.