| biancabella a întrebat:

daca stie cineva un nr de telefon pentru lucru la domiciliu! va rog!

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

El vrea ca tu sa cumperi de acolo ca sa isi ia si el un comision... Ai putea sa te inregistrezi si tu pe site citesti toate informatiile de acolo si pentru fiecare client pe care il aduci primesti un mic comision din valoarea cumparaturilor clinetilor pe care ii aduci.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| biancabella explică:

Dar dupa ce intru pe sait ce trebuie sa fac?

| matrix100 a răspuns (pentru biancabella):

El vrea ca tu sa cumperi de acolo ca sa isi ia si el un comision... Ai putea sa te inregistrezi si tu pe site citesti toate informatiile de acolo si pentru fiecare client pe care il aduci primesti un mic comision din valoarea cumparaturilor clinetilor pe care ii aduci.