| CkEuforia a întrebat:

Daca vreau sa-mi fac un cont in banca ce acte imi trebuiesc? Cardul vine acasa sau nu?

Răspuns Câştigător
| Teils a răspuns:

Salut!
Va fi nevoie de: Documente de identitate, valabil emise prezentate în original şi încheierea cu banca a documentaţiei contractuale specifice. Mai multe pe http://www.bcr.ro/......e/maestro; GPJSESSIONID=wt37RTQFNfV4n2TDzlNnDgKrcKTPyVgqXKJ6h5LQc3KQ2cJ3Dtlt!-59929811

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de buletin, cardul il ridici de la banca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la banca si iti vor zice ei!
Raspunsurile utilizatoriilor de pe TPU pot sa fie gresite!
Sper ca te-am ajutat:*
Funda?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este necesar actul de identitate. Cardul il ridici de la baca (acelasi sediu unde ai facut cererea) si iti vor spune si ei ca vine in aproximativ doua saptamini. In functie de tipul cardului si de banca, e posibil sa fie nevoie sa depui ceva la deschiderea contului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru deschiderea unui cont curent ai nevoie doar de cartea de identitate in original şi o copie a acesteia. Depinde însă şi de bancă.

| 8mariastar a răspuns:

Http://www.bcr.ro/......tul-curent
*aici primesti toate intructiunile

| meduzza a răspuns:

Iti trebuie doar buletinul. Cardul ti-l da dupa cateva zile (trebuie sa te intorci de unde l-ai facut)

| Alexander1212 a răspuns:

Buletin si cardul il primesti la banca.