| RecKinul a întrebat:

Bună TPU. Eu am cont REVOLUT. Cum recuperez contul dacă am pierdut accesul la telefon și nu-mi mai știu nici adresa de email? A mai pățit cineva această problemă?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii suni, te prezinti, te legitimezi cu toate datele personale inclusiv intrebarea secreta stiuta numai de tine si speri ca ei te pot debloca si schimba setarile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.revolut.com/ro-RO/contact-us/

Ai aici indicații

| adryang78 a răspuns:

Dacă ai pierdut contul, cum ai pus întrebarea asta? Mie îmi dă cu virgulă. laughing

| RecKinul explică (pentru adryang78):

E vorba de contul Revolut.

| adryang78 a răspuns (pentru RecKinul):

Acum văd, ai editat întrebarea. big grin
Cu asta nu te pot ajuta, îmi pare rău. Sper să rezolvi.