| dana90 a întrebat:

Buna TPU eu am inceput o mica afacere cu accesorii handmade dac vreau sa ma duc sa le vand la piata de ce acte am nevoie? trebuie sa fac firma caci inca nu imi permit sau trebuie ceva de la primarie..ast raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| LadyMelian a răspuns:

Iti trebuie autorizatie de la primarie si sa platesti pe zi/saptamana.Nu stiu exact sa iti zic cat costa dar afli mergand la primarie.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti deschizi un pfa ca sa poti plati darile la stat pentu profitul pe care il faci